• ONLINE TALEP
 • ONLINE İŞLEM MERKEZİ
 • Hizmet de
  Yükselen Kalite...
 • Anket Doldur
  Mevlana Petrol olarak size destek olmak için buradayız. Tüm hizmet ve ürünlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorununuzu, önerilerinizi veya memnuniyetinizi paylaşabilirsiniz.
  Devami...
 • Müşteri Memnuniyeti
  Mevlana Petrol olarak size destek olmak için buradayız. Tüm hizmet ve ürünlerimiz ile ilgili bizimle iletişime geçebilir, her türlü sorununuzu, önerilerinizi veya memnuniyetinizi paylaşabilirsiniz. 
  Devami...
 • Whatsap Hattımız
  Öneri ve şikayetlerinizi 0530 324 95 92 numaralı whatsap numaramıza yazabilirsiniz
  Devami...
 • Basın Bültenleri

  Ali Yılmaz’ın konuşması büyük yankı uyandırdı
  23.06.2015
  Antalyaspor Kulübü Derneği, Divan Kurulu toplantısında hararetli tartışmalar ve eleştirilerle geçerken en büyük yankı uyandıran konuşma aynı zamanda Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz’dan geldi.   Ali Yılmaz’ın konuşması kongre salonunda en fazla alkışı almasıyla dikkat çekti.   Yılmaz, her ne kadar Antalyaspor Vakfı Başkanı olsa da Antalyaspor Kulübü Derneği Üyesi ve Antalyaspor taraftarı olarak söz aldığını belirterek konuşmasını yaptı.   Teşekkür konuşması Antalyaspor Kulüp Derneği yönetimine, yeni tesislerin yapılması süresince takip ve ısrarcılığı ile 10’a yakın amatör branşta faaliyet göstermesinden dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Antalyaspor’a yeni tesisler ve Antalyaspor Koleji’ni yapacak olan, yeni stadımızın kazandırılması için büyük çaba sarf eden ve Antalyaspor futbol takımının şampiyonluğunda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Menderes Türel’e de şükranlarını sundu.   Antalyaspor A.Ş’nin tekrar süper lige çıkmasından dolayı emeği geçen başta başkan ve yönetim kurulu olmak üzere herkese teşekkür ederim diyen Yılmaz, ardından Antalyaspor A.Ş’ye çeşitli eleştirilerde bulundu.   A.Ş’ye eleştiriler Antalyaspor’un altyapıda geriye gitmesi, kulüpten randevu alarak bile içeriye giremeyecek menajerlerle birlikte olunması ve tribün grupları, amigolarla haddinden fazla ilişkiler kurulmasından dolayı rahatsızlığını bildiren Yılmaz, “Bu ve benzeri yanlışlar Antalyaspor’un onarması güç sorunlar yaşatacaktır” dedi.   Geçmiş yıllarda yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan altyapıda şimdiden 3 oyuncuyu Beşiktaş ve Bursaspor aldığını belirten Ali Yılmaz, “Bir kaç oyuncumuz daha farklı kulüplere gideceğini duyduktan sonra bu çocukların Antalyaspor’da kalması için elimizden geleni yaptık” ifadelerini kullandı.   Kongre hakkında Antalyaspor A.Ş’nin kongre süreci hakkında da konuşma yapan Yılmaz, “Camia içerisinde ciddi anlamda Antalyaspor A.Ş’nin seçimli kongre yapması isteği var. Benim kişisel fikrimde bu yönde, A.Ş Başkanı Sn. Gültekin Gencer’e de bu fikrimi ilettim. Kongreye git aday çıkmasa bile güvenoyu almaya çalış dedim. Düşüncemi bizzat ilettim” dedi.   Antalyaspor A.Ş kongresi üzerinden reklam yapılmasına kesinlikle karşı olduğunu ifade eden Yılmaz sözlerini şöyle bitirdi: “Kongre konusunda en hassas olduğum nokta ise Antalyaspor üzerinden reklam yapılması. Geçtiğimiz yıllarda adayım deyip, gazetelerde manşet olup son gün ortadan kaybolan kişileri biliyoruz. Kongreyi reklam aracı olarak kullanılmasını kesinlikle karşıyım.   Bu yüzden gerçekten samimi, yönetimi belli olan, proje ve kaynakları tatmin edici olan aday veya adaylar varsa kişisel olarak Antalyaspor A.Ş’nin kogreye gitmesi için tüm yetkimi kullanacağım. Ancak bu adaylar medyaya, twittera değil Kulüp Derneği veya Antalyaspor Vakfına gelsinler sunumlarını yapsınlar”
  Antalyaspor Kulübü Derneği, Divan Kurulu toplantısında hararetli tartışmalar ve eleştirilerle geçerken en büyük yankı uyandıran konuşma aynı zamanda Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz’dan geldi.
   
  Ali Yılmaz’ın konuşması kongre salonunda en fazla alkışı almasıyla dikkat çekti.
   
  Yılmaz, her ne kadar Antalyaspor Vakfı Başkanı olsa da Antalyaspor Kulübü Derneği Üyesi ve Antalyaspor taraftarı olarak söz aldığını belirterek konuşmasını yaptı.
   
  Teşekkür konuşması
  Antalyaspor Kulüp Derneği yönetimine, yeni tesislerin yapılması süresince takip ve ısrarcılığı ile 10’a yakın amatör branşta faaliyet göstermesinden dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Antalyaspor’a yeni tesisler ve Antalyaspor Koleji’ni yapacak olan, yeni stadımızın kazandırılması için büyük çaba sarf eden ve Antalyaspor futbol takımının şampiyonluğunda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Menderes Türel’e de şükranlarını sundu.
   
  Antalyaspor A.Ş’nin tekrar süper lige çıkmasından dolayı emeği geçen başta başkan ve yönetim kurulu olmak üzere herkese teşekkür ederim diyen Yılmaz, ardından Antalyaspor A.Ş’ye çeşitli eleştirilerde bulundu.
   
  A.Ş’ye eleştiriler
  Antalyaspor’un altyapıda geriye gitmesi, kulüpten randevu alarak bile içeriye giremeyecek menajerlerle birlikte olunması ve tribün grupları, amigolarla haddinden fazla ilişkiler kurulmasından dolayı rahatsızlığını bildiren Yılmaz, “Bu ve benzeri yanlışlar Antalyaspor’un onarması güç sorunlar yaşatacaktır” dedi.
   
  Geçmiş yıllarda yapılan çalışmalar sonucunda oluşturulan altyapıda şimdiden 3 oyuncuyu Beşiktaş ve Bursaspor aldığını belirten Ali Yılmaz, “Bir kaç oyuncumuz daha farklı kulüplere gideceğini duyduktan sonra bu çocukların Antalyaspor’da kalması için elimizden geleni yaptık” ifadelerini kullandı.
   
  Kongre hakkında
  Antalyaspor A.Ş’nin kongre süreci hakkında da konuşma yapan Yılmaz, “Camia içerisinde ciddi anlamda Antalyaspor A.Ş’nin seçimli kongre yapması isteği var. Benim kişisel fikrimde bu yönde, A.Ş Başkanı Sn. Gültekin Gencer’e de bu fikrimi ilettim. Kongreye git aday çıkmasa bile güvenoyu almaya çalış dedim. Düşüncemi bizzat ilettim” dedi.
   
  Antalyaspor A.Ş kongresi üzerinden reklam yapılmasına kesinlikle karşı olduğunu ifade eden Yılmaz sözlerini şöyle bitirdi: “Kongre konusunda en hassas olduğum nokta ise Antalyaspor üzerinden reklam yapılması. Geçtiğimiz yıllarda adayım deyip, gazetelerde manşet olup son gün ortadan kaybolan kişileri biliyoruz. Kongreyi reklam aracı olarak kullanılmasını kesinlikle karşıyım.
   
  Bu yüzden gerçekten samimi, yönetimi belli olan, proje ve kaynakları tatmin edici olan aday veya adaylar varsa kişisel olarak Antalyaspor A.Ş’nin kogreye gitmesi için tüm yetkimi kullanacağım. Ancak bu adaylar medyaya, twittera değil Kulüp Derneği veya Antalyaspor Vakfına gelsinler sunumlarını yapsınlar”
  Türkiye’nin en büyük araç yıkama tüneli TEKSER’den
  23.06.2015
  Tekser, Türkiye temsilciliğini yaptığı lider Alman araç yıkama makinesi üreticisi Christ AG ile birlikte Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı araç yıkama tüneline Antalya Mevlana Petrol için imza attı. Toplamda 14 farklı temizleme modülüne, tümü yumuşak ve araç boyasına zarar vermeyen 13 adet fırça setine ve 32 metre uzunluğa sahip sistem, müşterilerin araçları için kusursuz bir temizlik ve parlaklık sunuyor. Haberin devamı

  Tekser, Türkiye temsilciliğini yaptığı lider Alman araç yıkama makinesi üreticisi Christ AG ile birlikte Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı araç yıkama tüneline Antalya Mevlana Petrol için imza attı. Toplamda 14 farklı temizleme modülüne, tümü yumuşak ve araç boyasına zarar vermeyen 13 adet fırça setine ve 32 metre uzunluğa sahip sistem, müşterilerin araçları için kusursuz bir temizlik ve parlaklık sunuyor. Haberin devamı

  Mutluluklar Dileriz
  12.06.2015
  Mevlana Petrol’ün genç ve başarılı yöneticilerinden İrfan Yılmaz ve Merve Eriş Club Hotel Sera’da muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Club Hotel Sera'nın bahçe bölümünde harika bir düğünle dünya evine giren çiftin bu mutlu gününe iş, sanat, spor ve sosyal yaşam camiasından çok sayıda davetli katıldı.Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
  Mevlana Petrol’ün genç ve başarılı yöneticilerinden İrfan Yılmaz ve Merve Eriş Club Hotel Sera’da muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.
  Club Hotel Sera'nın bahçe bölümünde harika bir düğünle dünya evine giren çiftin bu mutlu gününe iş, sanat, spor ve sosyal yaşam camiasından çok sayıda davetli katıldı.
  Kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
  Süper Lig´in yeni takımı Antalyaspor oldu!
  06.06.2015
  PTT 1. Lig Play-off finalinde Samsunspor ile normal süre ve uzatmalarda 2-2 berabere kalan Antalyaspor penaltı atışları sonunda 6-3 kazanarak Kayseri ve Osmanlı'dan sonra Süper Lig'e yükselen 3. ekip oldu. Ligde normal sezonu 5. sırada tamamlayan ve play-off yarı finalinde Adana Demirspor’u eleyen Antalyaspor, sezonu 6. sırada bitiren ve yarı finalde Albimo Alanyaspor’u saf dışı bırakan Samsunspor ile Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda karşı karşıya geldi.   Karşılaşmanın 29. dakikasında Diarra’nın attığı golle rakibi karşısında ilk yarıyı 1-0 önde tamamlayan Akdeniz ekibi, 72. dakikada Mbilla’nın golüne engel olamadı ve maçın normal süresi 1-1 berabere tamamlandı. Antalyaspor, uzatma bölümünde 101. dakikada Oğuz Mataracı’nın attığı golle yeniden öne geçerken, Samsunspor rakibine 107. dakikada tekrar Mbilla ile karşılık verdi. Kalan sürede başka gol olmadı ve uzatma bölümü de 2-2 berabere tamamlanan maçta penaltı atışlarına geçildi. Penaltılarda Antalyasporlu futbolcular Lokman Gör, Adem Alkaşi, Emrah Başsan ve Ömer Kandemir, kullandıkları atışları gole çevirdi. Samsunspor’da ise Recep Niyaz ve Sezer Özmen ilk iki atışta isabet sağlayamazken, sadece Murat Akyüz topu ağlarla buluşturdu.   Bu sonuçla rakibine 4-1 üstünlük sağlayan Antalyaspor, play-off’u şampiyon olarak tamamlayarak, Kayserispor ve Osmanlıspor’un ardından Süper Lig’e yükselen üçüncü ve son takım oldu. Akdeniz ekibi, bir sezon aranın ardından tekrar Spor Toto Süper Lig’de mücadele etme hakkı kazandı.   Maç sonrası büyük sevinç   Karşılaşmada Ömer Kandemir’in penaltı golünden sonra Antalyaspor futbolcuları ve teknik heyetinde büyük sevinç yaşandı. Futbolcular ve teknik heyet sahada birbirlerine sarılarak, Süper Lig’e çıkmalarını kutladı. Futbolcular, sevinç gösterileri sırasında teknik direktörleri Yusuf Şimşek’i da havaya attı. Akdeniz ekibinin futbolcuları, daha sonra taraftarlarının bulunduğu tribünlere giderek, birlikte tezahüratlar yaptı. Samsunsporlu futbolcular ise maçın ardından büyük üzüntü yaşadı.   Kupalarını aldılar   Antalyasporlu futbolcular maçın ardından düzenlenen törende play-off şampiyonluk kupası ve madalyalarını aldı. Türkiye Futbol Federasyonu 2. Başkan Vekili Arif Koşar, futbolcu ve teknik heyete madalyalarını sundu. Daha sonra takım kaptanı Lamine Diarra’ya play-off şampiyonluk kupasını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Arif Koşar birlikte verdi. Akdeniz ekibinin futbolcuları, saha içinde kupayla fotoğraf çektirdi.   Maçta 3 kırmızı kart çıktı   Karşılaşmada Samsunspor’dan 2, Antalyaspor’dan 1 futbolcu kırmızı kart gördü. Maçın 79. dakikasında Antalyaspor’dan Sezer Badur, Taha Yalçıner’e yaptığı sert müdahale nedeniyle direkt kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Taha Yalçıner ise 90. dakikada Emrah Başsan’a yaptığı faul sonrası ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan ihraç edildi. Karşılaşmada uzatma bölümünün son dakikasında ise Samsunsporlu Mbilla da ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. Maçta ayrıca Antalyaspor’dan 5, Samsunspor’dan da 3 futbolcuya sarı kart gösterildi.   Yusuf Şimşek tribüne gönderildi   Karşılaşmanın 81. dakikasında Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, hakem Halis Özkahya tarafından tribüne gönderildi. Antalyasporlu futbolcu Sezer Badur’un doğrudan kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından yoğun şekilde itirazda bulunan Şimşek, Özkahya’nın kararıyla tribüne çıkarak, maçın kalan bölümünü buradan takip etti.
  PTT 1. Lig Play-off finalinde Samsunspor ile normal süre ve uzatmalarda 2-2 berabere kalan Antalyaspor penaltı atışları sonunda 6-3 kazanarak Kayseri ve Osmanlı'dan sonra Süper Lig'e yükselen 3. ekip oldu.

  Ligde normal sezonu 5. sırada tamamlayan ve play-off yarı finalinde Adana Demirspor’u eleyen Antalyaspor, sezonu 6. sırada bitiren ve yarı finalde Albimo Alanyaspor’u saf dışı bırakan Samsunspor ile Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda karşı karşıya geldi.
   
  Karşılaşmanın 29. dakikasında Diarra’nın attığı golle rakibi karşısında ilk yarıyı 1-0 önde tamamlayan Akdeniz ekibi, 72. dakikada Mbilla’nın golüne engel olamadı ve maçın normal süresi 1-1 berabere tamamlandı.
  Antalyaspor, uzatma bölümünde 101. dakikada Oğuz Mataracı’nın attığı golle yeniden öne geçerken, Samsunspor rakibine 107. dakikada tekrar Mbilla ile karşılık verdi. Kalan sürede başka gol olmadı ve uzatma bölümü de 2-2 berabere tamamlanan maçta penaltı atışlarına geçildi. Penaltılarda Antalyasporlu futbolcular Lokman Gör, Adem Alkaşi, Emrah Başsan ve Ömer Kandemir, kullandıkları atışları gole çevirdi.
  Samsunspor’da ise Recep Niyaz ve Sezer Özmen ilk iki atışta isabet sağlayamazken, sadece Murat Akyüz topu ağlarla buluşturdu.
   
  Bu sonuçla rakibine 4-1 üstünlük sağlayan Antalyaspor, play-off’u şampiyon olarak tamamlayarak, Kayserispor ve Osmanlıspor’un ardından Süper Lig’e yükselen üçüncü ve son takım oldu. Akdeniz ekibi, bir sezon aranın ardından tekrar Spor Toto Süper Lig’de mücadele etme hakkı kazandı.
   
  Maç sonrası büyük sevinç
   
  Karşılaşmada Ömer Kandemir’in penaltı golünden sonra Antalyaspor futbolcuları ve teknik heyetinde büyük sevinç yaşandı. Futbolcular ve teknik heyet sahada birbirlerine sarılarak, Süper Lig’e çıkmalarını kutladı. Futbolcular, sevinç gösterileri sırasında teknik direktörleri Yusuf Şimşek’i da havaya attı. Akdeniz ekibinin futbolcuları, daha sonra taraftarlarının bulunduğu tribünlere giderek, birlikte tezahüratlar yaptı. Samsunsporlu futbolcular ise maçın ardından büyük üzüntü yaşadı.
   
  Kupalarını aldılar
   
  Antalyasporlu futbolcular maçın ardından düzenlenen törende play-off şampiyonluk kupası ve madalyalarını aldı. Türkiye Futbol Federasyonu 2. Başkan Vekili Arif Koşar, futbolcu ve teknik heyete madalyalarını sundu. Daha sonra takım kaptanı Lamine Diarra’ya play-off şampiyonluk kupasını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Arif Koşar birlikte verdi. Akdeniz ekibinin futbolcuları, saha içinde kupayla fotoğraf çektirdi.
   
  Maçta 3 kırmızı kart çıktı
   
  Karşılaşmada Samsunspor’dan 2, Antalyaspor’dan 1 futbolcu kırmızı kart gördü. Maçın 79. dakikasında Antalyaspor’dan Sezer Badur, Taha Yalçıner’e yaptığı sert müdahale nedeniyle direkt kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Taha Yalçıner ise 90. dakikada Emrah Başsan’a yaptığı faul sonrası ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan ihraç edildi. Karşılaşmada uzatma bölümünün son dakikasında ise Samsunsporlu Mbilla da ikinci sarıdan kırmızı kart gördü. Maçta ayrıca Antalyaspor’dan 5, Samsunspor’dan da 3 futbolcuya sarı kart gösterildi.
   
  Yusuf Şimşek tribüne gönderildi
   
  Karşılaşmanın 81. dakikasında Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, hakem Halis Özkahya tarafından tribüne gönderildi. Antalyasporlu futbolcu Sezer Badur’un doğrudan kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından yoğun şekilde itirazda bulunan Şimşek, Özkahya’nın kararıyla tribüne çıkarak, maçın kalan bölümünü buradan takip etti.
  Final maçının tüm giderlerine Ali Yılmaz sponsor oldu
  04.06.2015
  Antalyaspor’un, yarın Samsunspor ile oynayacağu final maçını tüm masraflarını Mevlana Petrol’un sahibi Ali Yılmaz üstlendi. Antalyaspor zamanda Antalyaspor Vakfı Başkanı olan ve önceki dönem yönetiminde 2. Başkanlık görevi yapan Yılmaz, kırmızı-beyazlı takımın Salı günü Adana’dan İstanbul’a gidişini, İstanbul’da konaklamasını, antrenmalarını ve İstanbul’dan Antalya’ya dönüşü gibi tüm giderleri karşıladığı belirtildi. Antalyaspor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle; “Ali Yılmaz’a Teşekkür Samsunspor ile yapacağı play – off final müsabakası sürecinde takımımızın ulaşım konaklama gibi tüm giderlerine sponsor olarak şahsi hiç bir desteğini esirgemeyen Antalyaspor Vakfı Başkanımız Sayın Ali Yılmaz’a Kulübümüz ve tüm camiamız adına teşekkür ederiz.” Diğer yandan Antalyaspor futbol takımının Cumartesi günü Antalya’ya döneceği öğrenildi.

  Antalyaspor’un, yarın Samsunspor ile oynayacağu final maçını tüm masraflarını Mevlana Petrol’un sahibi Ali Yılmaz üstlendi. Antalyaspor zamanda Antalyaspor Vakfı Başkanı olan ve önceki dönem yönetiminde 2. Başkanlık görevi yapan Yılmaz, kırmızı-beyazlı takımın Salı günü Adana’dan İstanbul’a gidişini, İstanbul’da konaklamasını, antrenmalarını ve İstanbul’dan Antalya’ya dönüşü gibi tüm giderleri karşıladığı belirtildi.

  Antalyaspor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle;

  “Ali Yılmaz’a Teşekkür 
  Samsunspor ile yapacağı play – off final müsabakası sürecinde takımımızın ulaşım konaklama gibi tüm giderlerine sponsor olarak şahsi hiç bir desteğini esirgemeyen Antalyaspor Vakfı Başkanımız Sayın Ali Yılmaz’a Kulübümüz ve tüm camiamız adına teşekkür ederiz.”

  Diğer yandan Antalyaspor futbol takımının Cumartesi günü Antalya’ya döneceği öğrenildi.

  Mevlana Kavşağı Açıldı
  01.06.2015
  Antalya'da özellikle mesai saatleriyle orantılı olarak taşıt trafiğinin sıkıştığı Mevlana Kavşağı'nda sürücülere rahat nefes aldıracak proje tamamlandı. Ocak ayı sonunda inşasına başlanan Mevlana Köprülü kavşağı yapımı tamamlanarak trafiğe açıldı!
  Antalya'da özellikle mesai saatleriyle orantılı olarak taşıt trafiğinin sıkıştığı Mevlana Kavşağı'nda sürücülere rahat nefes aldıracak proje tamamlandı. Ocak ayı sonunda inşasına başlanan Mevlana Köprülü kavşağı yapımı tamamlanarak trafiğe açıldı!
  Mevlana Kavşağı bağlantı yolları hazır
  16.02.2015
  Antalya Büyükşehir Belediyesi, cumartesi günü inşaatına başlanılacak Mevlana Kavşağı'nda, bağlantı yollarını hazırladı.   Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mevlana Kavşağı'nda, Adnan Menderes Bulvarı-Kızılırmak Caddesi istikametinde fly-over çalışması cumartesi günü başlayacak.   Kavşak çalışmaları kapsamında bağlantı yollarının kaldırım, asfalt ve yol çizgileri tamamlandı. 4 bin metreye yakın yolun asfaltlandığı bağlantı yollarında, 4 bin metrekare yeni kaldırım ve 2 bin metre bordür çalışması yapıldı. Tüm yollara yönlendirme tabelaları koyan belediye ekipleri, ana arterlere de güzergahları belirten krokiler yerleştirdi.   Yapılan düzenlemeyle Adnan Menderes Bulvarı'ndan Kızılırmak Caddesi istikametine gidecek araçlar, inşaatı süren Belediye Hizmet Binası'nın yanından sağa dönüp, 519, 546, 1042 ve 1055 sokakları kullanacak. Lara istikametine gitmek isteyenler ise 546 Sokak'tan 555 Sokak'a dönüp Fethi Okyar Caddesi'ni kullanacak. Lara'dan Kızılırmak Caddesi'ne gitmek isteyenler ise Mevlana Petrol'ün yanından sağa dönüp 1055 Sokak'ı kullanabilecek.   Kızılırmak Caddesi'nden Adnan Menderes Bulvarı istikametine gidecekler ise 839. Sokak'a sapacak. Sürücüler buradan 837 Sokak'a dönerek ve 826 Sokak'ı kullanabilecekler. Ayrıca 839. Sokak'ın devamında 834. Sokak, 882. Sokak ve Şakir Adem Dede Caddesi'nden Adnan Menderes Bulvarı'na ulaşılabilecek. Kızılırmak Caddesi'nden Evliya Çelebi istikametine gitmek isteyenler de bu güzergahı kullanabilecek.

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, cumartesi günü inşaatına başlanılacak Mevlana Kavşağı'nda, bağlantı yollarını hazırladı.
   
  Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Mevlana Kavşağı'nda, Adnan Menderes Bulvarı-Kızılırmak Caddesi istikametinde fly-over çalışması cumartesi günü başlayacak.
   
  Kavşak çalışmaları kapsamında bağlantı yollarının kaldırım, asfalt ve yol çizgileri tamamlandı. 4 bin metreye yakın yolun asfaltlandığı bağlantı yollarında, 4 bin metrekare yeni kaldırım ve 2 bin metre bordür çalışması yapıldı. Tüm yollara yönlendirme tabelaları koyan belediye ekipleri, ana arterlere de güzergahları belirten krokiler yerleştirdi.
   
  Yapılan düzenlemeyle Adnan Menderes Bulvarı'ndan Kızılırmak Caddesi istikametine gidecek araçlar, inşaatı süren Belediye Hizmet Binası'nın yanından sağa dönüp, 519, 546, 1042 ve 1055 sokakları kullanacak. Lara istikametine gitmek isteyenler ise 546 Sokak'tan 555 Sokak'a dönüp Fethi Okyar Caddesi'ni kullanacak. Lara'dan Kızılırmak Caddesi'ne gitmek isteyenler ise Mevlana Petrol'ün yanından sağa dönüp 1055 Sokak'ı kullanabilecek.
   
  Kızılırmak Caddesi'nden Adnan Menderes Bulvarı istikametine gidecekler ise 839. Sokak'a sapacak. Sürücüler buradan 837 Sokak'a dönerek ve 826 Sokak'ı kullanabilecekler. Ayrıca 839. Sokak'ın devamında 834. Sokak, 882. Sokak ve Şakir Adem Dede Caddesi'nden Adnan Menderes Bulvarı'na ulaşılabilecek. Kızılırmak Caddesi'nden Evliya Çelebi istikametine gitmek isteyenler de bu güzergahı kullanabilecek.
  Tatil yollarda başlar, eğlence yollarda sürer
  14.02.2015
  Mevlana Petrol, yenilikçi ve rekabetçi uygulamalarıyla Antalya’nın toptan ve perakende akaryakıt ticaretine yön veren kuruluşlardan birisi durumunda. Şirketlerin toplu tüketim ihtiyaçlarına cevap veren, apartman ve sitelerin ısıtma sistemleri için gerekli akaryakıtı evlere servis hizmeti sağlayarak farklılık yaratan, taşıtmatik ve benzeri  otomasyon sistemleri kapsamında indirimli akaryakıt satışı yapan şirket, sektörde de örnek alınan kuruluşlardan biri olarak gösteriliyor.FAST FOOD’UN ÖNCÜSÜ OLDUTürkiye’nin ilk Burger King Franchise’i olarak Antalya’yı Burger King markasıyla buluşturan ve Türkiye çapında en çok restoranı olan franchise ünvanını elinde bulunduran şirket, önce kalite ve hizmet anlayışını ilke edinerek, franchise olduğu uluslararası şirketler ve AVM yönetimlerinden çok sayıda ödül aldı.Sektöründe uzun yıllardır vergi rekortmenleri arasında yer alan SGA Şirketler Topluluğu,  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, TOBB Meslek Komiteleri nezdinde, pek çok sektörel dernek ve dernek birliklerinde aktif şekilde görev alarak, Antalya’dan kazandığını yine Antalya ile paylaşıyor. Yeni istihdam imkanları da yaratan SGA yetkilileri, “hizmet kalitesi ile çeşitliliğini artırma yolunda çaba göstermeyi temel ilke” kabul ettiklerini söylüyor. 


  Mevlana Petrol, yenilikçi ve rekabetçi uygulamalarıyla Antalya’nın toptan ve perakende akaryakıt ticaretine yön veren kuruluşlardan birisi durumunda. Şirketlerin toplu tüketim ihtiyaçlarına cevap veren, apartman ve sitelerin ısıtma sistemleri için
  gerekli akaryakıtı evlere servis hizmeti sağlayarak farklılık yaratan, taşıtmatik ve benzeri  otomasyon sistemleri kapsamında indirimli akaryakıt satışı yapan şirket, sektörde de örnek alınan kuruluşlardan biri olarak gösteriliyor.

  FAST FOOD’UN ÖNCÜSÜ OLDU

  Türkiye’nin ilk Burger King Franchise’i olarak Antalya’yı Burger King markasıyla buluşturan ve Türkiye çapında en çok restoranı olan franchise ünvanını elinde bulunduran şirket, önce kalite ve hizmet anlayışını ilke edinerek, franchise olduğu uluslararası şirketler ve AVM yönetimlerinden çok sayıda ödül aldı.

  Sektöründe uzun yıllardır vergi rekortmenleri arasında yer alan SGA Şirketler Topluluğu,  Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda, TOBB Meslek Komiteleri nezdinde, pek çok sektörel dernek ve dernek birliklerinde aktif şekilde görev alarak, Antalya’dan kazandığını yine Antalya ile paylaşıyor. Yeni istihdam imkanları da yaratan SGA yetkilileri, “hizmet kalitesi ile çeşitliliğini artırma yolunda çaba göstermeyi temel ilke” kabul ettiklerini söylüyor. 

  Mevlana Petrol´da 3 dakikada ter temiz
  02.02.2015
  50 yıldır Antalya ve çevresine akaryakıt hizmeti veren Mevlana Petrol, Antalya’ yı bir yenilikle daha buluşturuyor. Benzin istasyonlarında, araba temizliği artık daha kapsamlı ve hızlı bir boyut kazanıyor. Mevlana Petrol’ ün kullanıma sunduğu tünel, 3 dakikada, arabayı köpüklerle yıkayıp duruluyor ardından cilalıyor ve kurutuyor.   Üstelik, tünelin şeffaf camları sayesinde, araba bu süreçte, rahatlıkla izlenebiliyor. Böylece araba sahipleri,  hızlı ve güvenilir bir temizliğe tanık olmanın keyfini de yaşıyor.   Mevlana Petrol’ ün, Antalya’ ya sunduğu, süper hızlı tünel ile benzin istasyonlarında, araba temizliği artık zevkli bir alışkanlık haline gelecek.
  50 yıldır Antalya ve çevresine akaryakıt hizmeti veren Mevlana Petrol, Antalya’ yı bir yenilikle daha buluşturuyor.

  Benzin istasyonlarında, araba temizliği artık daha kapsamlı ve hızlı bir boyut kazanıyor. Mevlana Petrol’ ün kullanıma sunduğu tünel, 3 dakikada, arabayı köpüklerle yıkayıp duruluyor ardından cilalıyor ve kurutuyor.
   
  Üstelik, tünelin şeffaf camları sayesinde, araba bu süreçte, rahatlıkla izlenebiliyor.
  Böylece araba sahipleri,  hızlı ve güvenilir bir temizliğe tanık olmanın keyfini de yaşıyor.
   
  Mevlana Petrol’ ün, Antalya’ ya sunduğu, süper hızlı tünel ile benzin istasyonlarında, araba temizliği artık zevkli bir alışkanlık haline gelecek.
  Sga Group´a ´İnsana Saygı Ödülü´
  01.02.2015
  MERKEZİ Antalya'da olan SGA Group, Türkiye genelindeki 50 bin 500 şirket arasında yapılan değerlendirmede 'İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldü.   Çarşamba günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen Kariyer.net'in İnsan Kaynakları Zirvesi'nde, ödülü grup adına İK Müdürü Abdullah Çiftçi ile yardımcısı Hakan Çelikbaş, birlikte aldı. SGA Group'un yarım asrı geride bıraktığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, “Başarımızda çalışma arkadaşlarımızın katkısı çok büyük" derken, şirkete yapılan her İK başvurusunun hemen değerlendirilip yanıtlandığının altını çizdi. İşadamı Yılmaz, “Her başvuruyu bekletmeden olumlu ya da olumsuz yanıtladık. Bu yüzden İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldük" diye konuştu.
  MERKEZİ Antalya'da olan SGA Group, Türkiye genelindeki 50 bin 500 şirket arasında yapılan değerlendirmede 'İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldü.
   
  Çarşamba günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen Kariyer.net'in İnsan Kaynakları Zirvesi'nde, ödülü grup adına İK Müdürü Abdullah Çiftçi ile yardımcısı Hakan Çelikbaş, birlikte aldı.

  SGA Group'un yarım asrı geride bıraktığını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, “Başarımızda çalışma arkadaşlarımızın katkısı çok büyük" derken, şirkete yapılan her İK başvurusunun hemen değerlendirilip yanıtlandığının altını çizdi.

  İşadamı Yılmaz, “Her başvuruyu bekletmeden olumlu ya da olumsuz yanıtladık. Bu yüzden İnsana Saygı Ödülü'ne layık görüldük" diye konuştu.
  M´Start Fırçalı yıkama makinemiz istasyonumuzda hizmetinize girmiştir.
  30.11.-0001
  M'Start Fırçalı yıkama makinemiz Şelale BP istasyonumuzda hizmetinize girmiştir. 
  M'Start Fırçalı yıkama makinemiz Şelale BP istasyonumuzda hizmetinize girmiştir. 

  2015
  Aylar: