• ONLINE AKARYAKIT TALEP
 • ONLINE BURGER KING VE POPEYES SİPARİŞ
 • Hizmet de
  Yükselen Kalite...

  SGAGROUP Kuruluşudur.  1983'te temelleri atılan ve bugün için 16 hizmet noktasında ulusal ve uluslararası partnerleri ile akaryakıt, fast food restoranları ve döviz bürosu alanlarında hizmet veren Antalya Merkezli bir şirketler topluluğudur

   
  Stratejisini perakende ticaret olarak belirlemiş ve bu yönde gerçekleştirdiği yatırımlar sonucu Antalya'yı pek çok “ilk” ile tanıştırmıştır. Felsefesi her zaman kaliteli ve dürüst hizmet vermek olan grup, iş ortaklarından aldığı pek çok ödül ile bu felsefesinin gereğini yaptığını da kanıtlamıştır. . 
   
  Grup, hem iş hacmi hem de kaliteli hizmet ve ilkeleriyle Antalya toptan akaryakıt ticaretine, döviz piyasasına ve fast food pazarına yön vermektedir.
   
  Vizyonumuz;

  Rekabet ortamında farkı yaratanın İnsan olduğu bilincinden hareketle; çalışanların motivasyon düzeyini yükseltmek, şirkete olan bağlılık ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirerek grubumuzun rekabet gücünü artırmak, "Müşteri Memnuniyetini" Öncelikli değerler arasında tutan, çalışma anlayışına sahip bir MARKA olmaktır
   
  Misyonumuz;

  Bölgenin ve Türkiye nin , Yaratıcı, verimli, yeniliklere ve değişimlere açık, Değer yaratan, bilgiye önem veren, yaratıcı bir grup olarak kalıcı üstünlükler sağlamak,istikrarlı karlı büyümeyi hedeflemiş örnek şirketi olmak.